Katechizacja najmłodszych

Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, do takich bowiem należy Królestwo Niebieskie. (Łk 18,16)

katechizacja

Jezus swoim nauczaniem obejmował dzieci, brał je na kolana i błogosławił je. Odpowiadając na potrzeby duszpasterskie naszej Parafii od wielu lat katechizacją zostały objęte najmłodsze dzieci przedszkolne w wieku od 3 - 5 lat.
Grupka 11 dzieci wraz z rodzicami, babciami i dziadkami spotyka się w salce katechetycznej w KOK-u. Spotkania są dobrą okazją do przekazywania dzieciom podstawowych prawd naszej wiary w sposób dla nich przystępny oraz formowania wrażliwości na sprawy Boże.

Nasza mała wspólnota jest otwarta na wszystkie dzieci i rodziców, którzy chcą pogłębić swoją wiarę, dlatego serdecznie wszystkich zapraszamy.

Spotkania:
w każdy wtorek o 16.30 w salce Katolickiego Ośrodka Kultury