Witamy na stronie internetowej

tel.: +17 58-52-177 lub +17 58-27-013

Klub "Tchnienie"

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 17.00 -19.00

Religia to nie tylko kościół, do którego człowiek idzie okazyjnie, aby się pomodlić; religia to świat, w którym trzeba stale żyć.

Gilbert Jeith Chesterton

Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17.00 do 19.00, opiekunowie klubu czekają na tych, którzy chcieliby bardziej "napełnić się chrześcijaństwem". Klub oferuje sprzedaż książek katolickich, kaset i płyt CD z piosenkami religijnymi oraz prasy katolickiej. Jest również możliwość wypożyczenia kaset wideo z filmami o tematyce religijnej, czy nawet oglądnięcia filmu na miejscu. Można też wypić herbatę czy kawę oraz poczytać prasę religijną. Jest także coś dla ciała. Dysponujemy także wypożyczalnią sprzętu sportowego; wypożyczamy piłki do siatkówki, koszykówki oraz piłki nożnej, a także deskorolki. Dzieci i młodzież mogą skorzystać z gier komputerowych.