Witamy na stronie internetowej

parafii pw. Ducha Świętego w Mielcu

tel.: +17 58-52-177 lub +17 58-27-013

2017.02.19 - VII Niedziela Zwykła

1. W liturgii tego tygodnia:

w poniedziałek

Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu; Nowenna do Ducha Świętego i Msza Święta w intencjach nowennowych o godz. 17.30. Prowadzenie liturgii powierzamy Radzie Parafialnej.

w środę

Święto Katedry Św. Piotra Apostoła.,
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

w sobotę

Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczniemy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne, przygotowujące nas do owocnego przeżycia czasu Wielkiego Postu. Tradycyjnie będziemy modlić się w niedzielę od godz. 20.00 - 22.00 . W poniedziałek i wtorek adoracja będzie od godz. 15.00 – 22.00 według porządku, który podamy w przyszłą niedzielę.

3. We wtorek na wieczorną Eucharystię zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne kandydatów do I Spowiedzi i Komunii Świętej wraz z rodzicami.

4. Dziękujemy za ofiary, które składacie na tacę, w kancelarii parafialnej i na naszym koncie bankowym. W przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć specjalne ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.

5. Zapraszamy do udziału w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Mielcu, które odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę . Szczegóły na plakatach.

6. Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. i przyjęcia Komunii Świętej. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i zapraszamy do udziału w życiu religijnym naszej parafialnej wspólnoty.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Wiesław Wójcik. Polećmy Jego duszę Miłosierdziu Bożemu…